Форум автомобилиста

Сеть шиномонтажных центров и автомоек Тип-Топ Сервис

Nokian Tyres

22.09.2017

Новий завод розташований у Дейтоні (округ Рея), штат Теннессі, США. Потужність підприємства складе 4 млн шин на рік із великим потенціалом розширення виробництва. На базі заводу також заплановано розміщення логістичного центру для зберігання 600 000 шин. Будівництво заводу розпочнеться у 2018 році, а випуск перших шин запланований на 2020 рік. «Інвестиції Nokian Tyres у завод у Теннессі — це важливий етап розвитку в рамках амбітної стратегії зростання компанії й важливий крок на шляху завоювання ринку Північної Америки», — зазначила Хіллє Корхонен, президент і головний виконавчий директор Nokian Tyres.

Під час урочистої церемонії закладки фундаменту третього заводу Nokian Tyres, Хіллє Корхонен підтвердила наміри компанії про збільшення обсягів продажів вдвоє у Північній Америці в найближчі п’ять років. Президент і головний виконавчий директор Nokian Tyres підкреслила, що мета компанії — налагодити стале виробництво в регіоні й зайняти провідну позицію на ринку.

Розширення глобального портфеля продуктів і підвищення рівня обслуговування клієнтів. Випуск перших шин на новому заводі заплановано у 2020 році.

Асортимент виробництва буде зосереджений на шинах для автомобілів і легких вантажівок ринку Північної Америки. Загальна виробнича потужність заводу складе 4 млн шин на рік і буде досягнута до 2022 року після повного введення виробництва в експлуатацію. Нове підприємство дозволить Nokian Tyres задовольнити зростаючий попит на шини в регіоні. Компанія також планує значно підвищити рівень обслуговування клієнтів завдяки скороченню часу на виконання замовлень і гнучко реагувати на запити. Очікується, що завод у Дейтоні значно зміцнить позиції компанії на глобальному ринку.

«Сьогодні ми інвестуємо в розвиток, у своє майбутнє. Загальний обсяг продажів шин зростає, і нові виробничі потужності стануть вкрай затребувані в найближчому майбутньому. Три заводи відіграють важливу роль у запланованому зростанні Nokian Tyres, обслуговуючи різні сектори ринку», — розповів Понтус Стенберг, віце-президент із продажу Nokian Tyres. «Завдяки впровадженню передових технологій компанія підвищить конкурентоспроможність і значно зміцнить свої позиції на ринку. Крім цього, збільшення виробничих потужностей дозволить нам скоротити терміни постачання, розширити асортимент продукції та підвищити рівень обслуговування клієнтів по всьому світу», — підсумував Понтус Стенберг.

Більше інформації: www.nokiantyres.com/daytonfactory.

Продажа шин, дисков

Отдел продажи шин и дисков в г.

(+38044) 502-14-93, (+38044) 458-19-02

Б/У шины

Скачать прайс

Шиномонтаж

Скачать прайс
 

Ручная мойка

Скачать прайс

Портальная мойка

Скачать прайс

Новости компании

Открытие шиномонтажа на ул.Героев Космоса, 8-а! Открытие шиномонтажа на ул.Героев Космоса, 8-а!

12.01.2018

Дорогие клиенты, рады сообщить Вам о том, что в Киеве открылся новый шиномонтаж нашей сети по адресу ул. Героев Космоса, 8-а

Видеорепортаж с Межигорской,78 Видеорепортаж с Межигорской,78

05.11.2017

Телеканал ICTV был у нас в гостях!

Архив новостей