Форум автомобилиста

Сеть шиномонтажных центров и автомоек Тип-Топ Сервис

Нові літні шини NOKIAN презентовані в Україні

21.03.2018

15 березня у столичному PinchukArtCentre зібралося більше 40 журналістів та представників провідних українських ЗМІ, щоб познайомитись з новою лінійкою преміальних шин Nokian Hakka, які з’являться на українському ринку вже цієї весни.

Під час презентації представники компанії розкрили особливості та переваги нових літніх шин, їх технічні характеристики та інноваційні технології.

«Nokian Tyres відзначає своє 120-річчя як першовідкривач у шинній індустрії. Інноваційна продукція, бренд, який заслуговує на довіру, а також відданість своїм покупцям дозволили найпівнічнішому в світі виробнику шин зайняти серйозні позиції на ринку. За 120 років компанія вийшла на лідируючі позиції у світовому бізнесі, з упевненістю дивиться у майбутнє та готова втілювати нові завдання, які ставить світ, що постійно змінюється», – зазначає Олександр Остапенко, генеральний директор представництва Nokian Tyres в Україні.

Цього року Nokian Tyres пропонує покупцям декілька новинок літнього сезону. Нова високошвидкісна літня шина Nokian Hakka Black 2 поєднує у собі передові технології, забезпечує приємне та збалансоване водіння. В цій моделі реалізована інноваційна концепція Dynamic Grip. Вона дозволяє досягнути ідеального контакту шини з дорогою, як під час дощу, так і на сухій поверхні при проходженні швидкісних поворотів.

Для власників потужних SUV були спеціально створені шини Nokian Hakka Black 2 SUV. Вони дозволяють однаково впевнено пересуватися як по дорогам з якісним покриттям, так і по бездоріжжю. Однією з переваг цієї шини є посилені арамідним волокном боковини, які забезпечують міцність шини та захищають її від ударів та порізів.

Також літню лінійку поповнять нові шини Nokian Hakka Blue 2 SUV, які здатні впоратися з будь-якими неочікуваними змінами погоди. Задля цього в них застосовані інноваційні технології Dry Touch 2, Coanda и Flow Guides. Всі вони спрямовані на забезпечення максимального контакту шини з мокрою дорогою.

 

Всі новинки вже доступні покупцям у мережі "Тіп-Топ Сервіс" , шинних центрах Vianor та в авторизованих точках продажу Nokian Tyres.

Продажа шин, дисков

Отдел продажи шин и дисков в г.

(+38044) 502-14-93

Новости компании

Автомойка на ул. Новоконстантиновская 22/15 закрыта Автомойка на ул. Новоконстантиновская 22/15 закрыта

01.01.2019

Уважаемые клиенты! Обращаем Ваше внимание на то, что, с 01.01.2019, автомойка сети ТТС на ул. Новоконстантиновская 22/15 закрыта и работать не будет!

Шиномонтаж на ул. Леся Курбаса, 2-ж закрыто Шиномонтаж на ул. Леся Курбаса, 2-ж закрыто

27.07.2018

Для нас важно ваше мнение и удобство обслуживание ваших шин. Сейчас ТІП-ТОП сервис меняет расположение некоторых шинных центров для вашего удобства. Информацию о открытии и закрытии шиномонтажей мы размещаем на нашем сайте.

Архив новостей