Зварювання аргоном Ціна
ALU диска до 50 мм / кожні наступні 10 мм 600 / 200 грн
Металевого диска 400 грн 

Незважаючи на те, що послугами аргонового зварювання користується все більше людей, далеко не всі розуміють, в чому полягає суть такого типу зварювання і що в принципі є зварювання в середовищі аргону.

Аргонно-дугове зварювання свого роду спадкоємець традиційного електрозварювання. Основний елемент в аргоннодуговій установці - це електрод, зроблений з вольфраму і оточений соплом з кераміки. Під час роботи з отвору сопла подається інертний газ - аргон. Завдяки йому повітря не надходить в те місце, де проводиться зварювання. В іншому випадку розплавлений алюміній миттєво покривається оксидною плівкою, що істотно ускладнює процес зварювання.

Спосіб зварювання забезпечує гарну якість і формування зварних швів, дозволяє точно підтримувати глибину проплавлення металу, що дуже важливо при зварюванні тонкого металу при односторонньому доступі до поверхні виробу.

Аргонно-дугове зварювання застосовується в багатьох галузях промисловості, в тому числі і при ремонті автомобільних дисків, що дозволяє досягати високої якості роботи та надійності.

Фахівці нашого сервісу мають відповідну підготовку, і багаторічний досвід робіт з різними дисками і зможуть швидко визначити тип алюмінію, який буде використовуватися в якості присадки під час роботи з Вашим диском.

Як виглядає диск після ремонту з використанням аргонно-дугового зварювання:

Також, зверніть увагу на те, що в нашій мережі Ви маєте можливість скористатися послугами з рихтування та фарбування дисків!

 

 

 

До зустрічі в ТТС!

Переваги мережі ТТС

Зварювання дисків аргоном
Знайти шиномонтаж Підбір шин Фарбування дисків