Замовити фарбування дисків
Оберіть розмір диску
Орієнтовна вартість робіт*:

- грн/шт

(- грн/комплект)

* фарбування ковпачків дисків не входить у вартість фарбування. Ціна фарбування комплекту залежить від складності та розміру ковпачка (діаметр до 50 мм - 300 грн., Більше 50 мм - 500 грн). Вартість фарбування хромованих дисків збільшується на 100% за 4 шт.

Контактна інформація
Як краще з Вами зв’язатись?

Компанія «ТТС» надає послуги з порошкового фарбування автомобільних дисків на найвищому рівні. Ми застосовуємо новітню методику фарбування дисків, яка забезпечує рівномірний розподіл шару фарби по всій площі диска, що гарантує якісне виконання робіт.

Професійне фарбування автомобільних дисків в Києві за 1 день

Пофарбувати диски за 1 день? Якщо вам потрібне термінове фарбування авто дисків, тоді звертайтеся до нас!
Фарбування дисків порошковою фарбою в мережі ТТС можливе лише за 1 день за попередньою домовленістю.

 

Порошкове фарбування дисків Київ

Складні погодні умови в нашій країні, а також не завжди гідна якість доріг, негативно впливають на зовнішній вигляд дисків. Вони тьмяніють, втрачають колір і виглядають старими і неохайними.

Хімічні реагенти, неякісні дороги погано позначаються на зовнішньому вигляді колісних дисків.

Вони втрачають свій колір і якість покриття. Для таких випадків наші майстерні надають послугу фарбування дисків, яка дозволяє не тільки відновити зовнішній вигляд коліс, але і продовжує термін їх служби.

Піскоструй дисків виконує очисну функцію від різних хімічних компонентів, які дуже часто зустрічаються на наших дорогах, а також від каменів, піску, іржі та дорожнього сміття.

Фарбування сталевих дисків автомобіля порошковим способом досить популярне в шиномонтажних майстеренях. Дана технологія не тільки відома своєю якістю і довговічністю (порошкове фарбування дисків стійке до зносу і може довго триматися на дисках), а й яскравою палітрою, яка складається з безлічі відтінків.
 

Фарбування литих дисків Київ дозволяє:

  • відновити покриття диска;
  • прибрати відколи, подряпини;
  • створити стійкий шар фарбування; 
  • продовжити використання диска;
  • поліпшити зовнішній вигляд авто.
     

Чому ми не рекомендуємо фарбувати диски самостійно?

Більшість водіїв, які незадоволені видом своїх коліс замислювалися, як пофарбувати диски своїми силами. Фарбування дисків не така легка процедура, як здається на перший погляд. Матеріали для якісного фарбування коштують недешево, крім того вам доведеться витратити багато сил і часу, адже в першу чергу необхідно добре очистити диск від бруду та іржі (найкраще підійде піскоструйка дисків). Фарбувати диск краще в кілька шарів, безліч видів фарб необхідно покривати лаком.

Також необхідно задуматися про місце для сушки дисків. Як правило фарби мають неприємний запах, який поєднується з шкідливими парами. Якщо вас цікавить фарбування дисків в два кольори, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Після нанесення другого шару емаль часто починає "плисти". В асортименті фарбування дисків особливою популярністю користується фарбування порошковою фарбою. Такий вид фарбування вимагає особливої ​​технології, яку повторити в домашніх умовах досить складно. Крім того у професіоналів вибрати колір порошкової фарби для дисків простіше, так як асортимент значно більше.

Звертаємо вашу увагу на те, що ніхто з виробників фарби для домашнього використання не гарантує, що фарбування залізних дисків прослужить довго. У своїй роботі ми використовуємо спеціальні, призначені саме для колісних дисків фарбувальні матеріали, що гарантує відмінну якість робіт!

Прийом дисків на фарбування здійснюється у всіх легкових шиномонтажних майстерень мережі ТТС!
 

Етапи виконання робіт:

1) Видалення старого покриття фарби (піскоструминні роботи);

2) Усунення дрібних дефектів (неглибоких подряпин і спиць).

3) Нанесення порошкової фарби на диск;

 

На пофарбовані диски надається гарантія 2 роки (гарантія не поширюється на механічні пошкодження лакофарбового покриття)!

 

До гарантійних зобов'язань відноситься:

 

Вигорання кольору диска протягом трьох років експлуатації не більше, ніж 10% від початкового;

Відсутність мимовільних Викришування і здуття, відшарувань фарби протягом трьох років експлуатації.

Але як показує практика, наша фарбування витримує набагато більше, ніж три роки.

Для того, що б фарбування пройшло ідеально, необхідно правильно підготувати диски. Для цього здійснюється повне видалення покриття за допомогою піскоструминної обробки і знежирення поверхні. В результаті чого фарба наноситься на ідеально рівну поверхню, що гарантує надійність і рівномірність шару. Фарбування порошковими фарбами забезпечує захист диска від різних механічних пошкоджень.

Порошкове фарбування дисків є сучасним методом нанесення барвників на поверхню. Її використання дає можливість отримати однорідне покриття з відмінними захисними властивостями. Саме тому фарбування автомобільних дисків стала досить популярною серед власників машин.

Порошкові полімерні покриття застосовуються як альтернативний варіант поряд з фарбуванням дисків різними рідкими лакофарбовими матеріалами.

Звертайтеся до "ТТС", і Ви можете бути абсолютно впевнені в найвищій якості робіт з фарбування дисків, оскільки у нас сучасне обладнання та професійний штат співробітників!

Приклади рихтування дисків в ТТС
Фарбування дисків
Фарбування дисків

Переваги мережі ТТС

Фарбування дисків
Знайти шиномонтаж Підбір шин Фарбування дисків