TPMS Ціна
Програмування датчика TPMS 250 грн
Діагностика датчиків  TPMS 250 грн
Адаптація датчика до штатної системи автомобіля 500 грн

Прив'язка, встановлення датчиків тиску в шинах

Система контролю тиску шин (TPMS) в автомобілі – це важливий механізм, який безперервно відстежує тиск повітря та температуру в шинах, що включає датчик тиску шин.

Її метою є забезпечення безпеки та збільшення терміну служби шин. Коли тиск у шинах стає нижчим за певний рівень, система автоматично сповіщає водія, вказуючи на проблему (помилку) через панель приладів. Зазвичай це відбувається за допомогою індикатора на панелі приладів, що попереджає про низький тиск в одній або декількох шинах. Багато автомобілів також можуть надавати інформацію щодо конкретного тиску в кожній шині.

  Якщо індикатор “помилка” горить, це означає: або що датчик несправний, або що тиск у шинах не відповідає нормі. Перше, що потрібно зробити – підкачати колеса та вирівняти тиск. Якщо помилка не зникла, слід провести діагностику, і якщо прилад виявив несправність одного датчика, його потрібно замінити.

Для усунення поломки системи або датчика тиску в шинах важливо поставити діагноз - дізнатися причину помилки. Це може вимагати перевірки самого датчика, електричних з'єднань або навіть заміни шин у разі пошкодження. Після виявлення проблеми можна провести ремонт, заміну, перепрошивку, калібрування датчика шин, прописати новий або виконати налаштування системи. Ремонт датчиків не проводиться, якщо датчик зламаний, його можна тільки замінити. Якщо датчик просто не має програмного з'єднання з машиною, його можна перепрошити заново і знову прив'язати до авто.

 

Купити датчик тиску в шинах

Процес заміни або програмування датчика тиску в шинах включає:

 • зняття колеса
 • вилучення старого датчика
 • встановлення нового датчика тиску шин
 • програмування, клонування або налаштування (адаптація) нового датчика в системі TPMS автомобіля. Це може вимагати спеціального обладнання та програмного забезпечення, які використовуються для зв'язку з електронікою автомобіля.
 • ініціалізація системи TPMS.

Для програмування датчика колесо не потрібно знімати, це можна зробити прямо на автомобілі. Якщо датчик треба замінити, тоді вже потрібні шиномонтажні роботи: зняття, бортування колеса.

Універсальні датчики тиску шин підходять для широкого спектру автомобілів. Формально це не штатні датчики, але це такий самий оригінальний датчик, просто без брендового маркування). Вони підходять для таких марок машин:

Audi / Ауді
BMW / BMW
Chevrolet / Шевроле
Ford / Форд
Honda / Хонда
Hyundai / Хендай
Jaguar / Ягуар
Kia / Кіа
Lexus / Лексус
Mazda / Мазда
Mercedes-Benz / Мерседес-Бенц
Nissan / Ніссан
Porsche / Порше
Subaru / Субару
Toyota / Toyota
Volkswagen / Фольксваген
Volvo / Вольво
Acura / Акура
Dodge / Додж
Jeep / Джип
Mitsubishi / Міцубісі
Infiniti / Інфініті
GMC / Джі Ем Сі
Buick / Бьюїк
Cadillac / Каділлак
Land Rover / Ленд Ровер
Mini / Міні
Tesla / Тесла
Fiat / Фіат
Peugeot / Пежо
Renault / Рено
Seat / Сеат
Skoda / Шкода
Suzuki / Сузукі
Citroen / Сітроен
Chrysler / Крайслер
Maserati / Мазераті
Alfa Romeo / Альфа Ромео
Smart / Смарт
Bentley / Бентлі
Aston Martin / Астон Мартін
Lamborghini / Ламборгіні
Bugatti / Бугатті
Ferrari / Феррарі
Lotus / Лотус
Maybach / Майбах
Lada / Лада

Встановлення датчика тиску в шинах

Адаптер датчиків тиску TPMS дозволяє проводити адаптацію чи налаштування датчиків під конкретний автомобіль. Це може включати етапи:

 • зміна параметрів (перемикання) датчиків
 • перепрограмування датчиків тиску шин (скинути старі параметри)
 • прошивка або перепрошивка датчиків
 • калібрування сигналів, розпинування із системою контролю тиску в шинах автомобіля.
 • Адаптер зазвичай підключається до порту діагностики автомобіля та взаємодіє з електронікою
 • TPMS для здійснення відповідних опцій.

Шиномонтаж із датчиками тиску в шинах

Сервіс (установка та активація) датчиків тиску в шинах (TPMS) надає широкий спектр послуг. Це включає як продаж і встановлення нових датчиків (по одному або комплект), їх заміну і перепрошивку. Фахівці також можуть надати консультації щодо вибору відповідних датчиків для конкретної моделі автомобіля та провести необхідне налаштування та адаптацію. Проводиться реєстрація чи перереєстрація встановлених датчиків тиску повітря у колесах авто. Також проводиться заміна шин на колесах із датчиком тиску. На наших шинних центрах завжди є ремкомплект на датчики тиску TPMS.

Вартість послуг з обслуговування системи контролю тиску в шинах (TPMS) залежить від ряду факторів, зокрема - тип використовуваних датчиків, а також обсяг робіт, що проводяться (радіус коліс, наприклад). Зазвичай ціна (грн) на послуги може змінюватись від кількох сотень до кількох тисяч гривень залежно від складності завдання. Чи потрібно робити додаткові послуги, такі як ремонт коліс, чи переставити шини.

Важливо, що правильна робота системи контролю тиску в шинах є невід'ємною частиною безпеки на дорозі. Регулярна перевірка та обслуговування датчиків TPMS допомагає запобігти можливим аварійним ситуаціям і збільшує термін служби шин, що в кінцевому підсумку сприяє економії часу та коштів власника автомобіля.

На шиномонтажах нашої мережі можна зробити діагностику і прошивку датчиків тиску шин в районах: Лівий берег, Правий берег, Троєщина, Харківський, Позняки, Осокорки, Дарниця, Голосіївський, Деміївка, Оболонь, Відрадний, Шулявка, Поділ, Борщагівка, Виноградар, Святошин.

 

 

Перелік послуг, що надаються мережі ТТС поповнився обслуговуванням електронних систем контролю тиску в шинах.

Згідно нових норм виробництва автомобілів, всі автовиробники повинні укомплектовувати свої автомобілі системою для перевірки тиску в шинах. На дану систему покладено завдання забезпечити особливий рівень безпеки, економити витрати палива, проводити контроль над роботою гальмівних механізмів, зменшити знос покришок на 25-30%, збільшити термін експлуатації колісних дисків і багато іншого.

Як і будь-який інший вузол автомобіля, елементи системи контролю тиску вимагають періодичного обслуговування, яке відтепер є в мережі ТТС. Наші фахівці готові надати Вам наступні послуги:

Також, можливе придбання датчиків тиску і вентилів.

Ми використовуємо універсальні програмовані датчики тиску в шині європейських виробників SENS.IT, EZ-sensor, Huf IntelliSens, VDO TPMS які за своїм покриттям охоплюють більше 90% автомобільного ринку обладнаних штатної система TPMS.

Марки легкових автомобілів: Acura, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Hummer, Infiniti, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Mercury, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Марки вантажних автомобілів: Renault, Man, Mercedes-Benz.

Марки мотоциклів: BMW-Motorrad марки датчиків: Beru, Continental-SiemensVDO, Entire-TRW, Lear, Pacific, Schrader.

Ви економите свій час і гроші на пошук оригінального датчика і його заміну на авторизованому автомобільному сервісі.

 • перевірка і діагностика датчиків тиску в шинах (технічний стан, стан батареї і вентиля);
 • оперативна заміна датчика тиску;
 • комплектація шин датчиками тиску;

Переваги мережі ТТС

Датчики тиску шин TPMS: Обслуговування і заміна
Знайти шиномонтаж Підбір шин Фарбування дисків