Професійний підбір шин
всі послуги

Шиномонтаж

Мережа шиномонтажних центрів Тіп-Топ Сервіс створювалась майстрами шиноремонту для якісного обслуговування автомобільних шин. Старовинні майстерні мережі в цьому році святкують двадцятиліття.

 

Що вміє робити мережа Тіп – Топ Сервіс?

 

Ми працюємо 24 години і 365 днів у році. Пропонуємо клієнтам дисконтну картку і її власникам гарантуємо 10% знижку на послуги і 5% знижку на покупку нових шин. При придбанні комплекту шин в нашій мережі надаємо послугу «Сезонного зберігання»безкоштовно!В більшості майстернях знаходяться кімнати для клієнтів з кавовими апаратами, кондиціонерами і ТВ, а також встановлені термінали для більш зручного здійснення розрахункових платежів.

 

Про послуги:

 

Ми перевіряєм і підкачуємо шини, в цьому нам допомогають точні манометри «EWO».Ми одні із перших встановили в майстернях азотогенератори, завдяки яким надаємо послугу по накачуванні шин азотом. Крім цього, ми першими встановили платформи для підняття автомобіля, що дозволяє провести ретельну інспекцію всіх коліс і надати клієнту рекомендації по їх подальшої експлуатації.

 

Майстри ТТС виконують шиномонтаж шин будь-якого типу, розміру, в тому числі низькопрофільних шин, шин Run-Flat, PAX системи і броньованих коліс.

 

Процес балансування виробляється на комп'ютерних стендах «Mondolfo Ferro» з використанням високоякісних вантажів німецької фірми «Franken». Також ми балансуємо диски без центрального отвору, обслуговуємо мото-колеса, колеса скутерів і квадроциклів.

 

Для ремонту покришок ми використовуємо матеріали провідної в світі компанії з виробництва шиноремонтної продукції - «Rema Tip Top».
Більшість наших співробітників - це кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в Німеччині і володіють відповідними дипломами «Rema Tip Top», що дає нам можливість ремонтувати будь-які пошкодження. Особливо складні пошкодження - ми ремонтуємо, використовуючи вулканізатори.

 

Ремонтуємо і автокамери, а також, при необхідності, перевіряємо датчики тиску в шинах на працездатність, і виконуємо їх заміну. Крім цього можемо замінити безкамерний вентиль, хромований або розбірний вентиль.

 

Крім усього перерахованого вище, компанія ТТС пропонує своїм клієнтам послугу як по шипуванню шин (одно-фланцевими, двох- і трьох-фланцевими шипами), так і по видаленню шипів з коліс.
Рихтуєм легкосплавні і сталеві диски. Затягування болтів або гайок проводиться динамометричним ключем. Для зручності транспортування шин в салоні пропонуємо великі пакувальні пакети.

 

Економлячи час своїх клієнтів, ми створили послугу "Запис на шиномонтаж" на певний час обслуговування!

 

І найголовнішою особливістю компанії ТТС можна назвати згуртовану команду майстрів, яка з кожним днем удосконалює свій професіоналізм, прислухається до побажань своїх клієнтів для надання якісних і першокласних послуг!