Професійний підбір шин
всі послуги

Сезонне зберігання шин

Приходить новий сезон і автолюбителі починають змінювати «взуття» своїх «залізних коней». Але мало хто надає значення тому, як правильно зберігати шини. Хтось складає їх в гаражі, хтось на балконі і лежать вони там до наступного сезону. А потім дивуються, що начебто недавно куплені шини і зовсім «неношені» приходять в непридатність і втрачають свою якість. Але ж все залежить від правильності зберігання шин!

 

Компанія "Тіп-Топ Сервіс" - це мережа шиномонтажних центрів, яка надає своїм клієнтам дану послугу.

 

Ваші шини ми перемістимо в спеціальне місце і будемо зберігати, дотримуючись всіх необхідніх умов, а саме:

 

- після зняття, шина ретельно оглядається, робиться опис її стану, що включає в себе: замір глибини протектора в трьох місцях, наявність ремонтних пластирів і пошкоджень бортів, маркування, дату випуску шини та наявність пошкоджень;

 

- всі шини зберігаються на закритому складі, в сухому місці, без потрапляння прямих сонячних променів з дотриманням необхідного температурного режиму;

- шини зберігаються у вертикальному положенні на спеціально обладнаних стендах, завдяки чому зберігається форма протектора і боковини.Вартість послуги:

 

- Комплект шин (4 шт.) Від 100 грн / міс.

 

- Комплект дисків (4 шт.) Від 100 грн / міс.

 

- Комплект шин на дисках від 110 грн / міс.

 

При купівлі комплекту шин в мережі ТТС послуга "Сезонного зберігання" (на один сезон) надається безкоштовно!
 

Залишити комплект шин на зберігання можна на будь-якому з наших легкових шиномонтажних центрів по м.Києву в зручний для Вас час. Всю інформацію по зберіганню шин ви зможете отримати зателефонувавши за номером: (+38067) 223-77-01. Час роботи шиномонтажних майстерень мережі ТТС можна дізнатися зателефонувавши до цілодобової служби підтримки клієнтів по телефону: (+38067) 403-57-30.

 

Не забувайте, що якісні шини - одна з умов безпечного руху на автомобільній дорозі!

 

                                                                          До зустрічі в ТТС!