Інтернет-магазин шин та дисків
всі послуги

Зварювання дисків

Адреси шиномонтажів, куди Ви можете звернутися зі своїм пошкодженим диском і скористатися послугою по аргонно-дуговому зварюванню:

-Електриків вул., 23-в;

-Гречка Маршала, вул., 28;

-Симиренка вул., 38;

-Межигірська вул., 78;

-Правди пр-т, 4;

-Героїв Космосу вул., 8-а;

-Рибалко Маршала вул., 11;

-Петлюри Симона (Комінтерну) вул., 27;


Незважаючи на те, що послугами аргонової зварки користується все більше людей, далеко не всі розуміють, в чому полягає суть такого типу зварювання і що в принципі є зварювання в середовищі аргону.

 

Аргонно-дугове зварювання свого роду спадкоємець традиційного електрозварювання. Основний елемент в аргоннодуговий установці - це електрод, зроблений з вольфраму і оточений соплом з кераміки. Під час роботи з отвору сопла подається інертний газ аргон. Завдяки йому повітря не надходить в те місце, де проводиться зварювання. В іншому випадку розплавлений алюміній миттєво покривається оксидною плівкою, що істотно ускладнює процес зварювання.

 

Спосіб зварювання забезпечує гарну якість і формування зварних швів, дозволяє точно підтримувати глибину проплавлення металу, що дуже важливо при зварюванні тонкого металу при односторонньому доступі до поверхні виробу.

 

Аргонно-дугове зварювання застосовується в багатьох галузях промисловості, в тому числі і при ремонті автомобільних дисків, що дозволяє досягати високої якості роботи та надійність.

                                                                                                                                                         

Фахівці нашого сервісу мають відповідну підготовку, і багаторічний досвід робіт з різними дисками і зможуть швидко визначити тип алюмінію, який буде використовуватися в якості присадки під час роботи з Вашим диском.

Як виглядає диск після ремонту з використанням аргонно-дугового зварювання:

 


Також, зверніть увагу на те, що в нашій мережі Ви маєте можливість скористатися послугами з рихтування та фарбування дисків!

 

                                                                         До зустрічі в ТТС!