Професійний підбір шин
всі послуги

Зварювання дисків аргоном

Аргонне зварювання дисків
 

Зварювання аргоном

Ціна
(грн)
ALU диска до 55 мм/
кожні наступні 10 мм
480 / 120  
Металевого диска 216 


Адреси шиномонтажів, куди Ви можете звернутися зі своїм пошкодженим диском і скористатися послугою з аргонно-дуговому зварюванню:

- Вербицького вул., 1

- Межигірська, 78

- Героїв Космоса вул., 8-а

- Івана Виговського вул., 28

- Новокостянтинівська вул., 22/15

- Правди пр-т, 4

- Рибалко Маршала вул., 11

- Симиренка вул., 38

- Електриків вул., 23-в

- Заболотного Акад. вул., 3

- Шухевича пр-т, 16


Незважаючи на те, що послугами аргонового зварювання користується все більше людей, далеко не всі розуміють, в чому полягає суть такого типу зварювання і що в принципі є зварювання в середовищі аргону.

 

Аргонно-дугове зварювання свого роду спадкоємець традиційного електрозварювання. Основний елемент в аргоннодуговій установці - це електрод, зроблений з вольфраму і оточений соплом з кераміки. Під час роботи з отвору сопла подається інертний газ - аргон. Завдяки йому повітря не надходить в те місце, де проводиться зварювання. В іншому випадку розплавлений алюміній миттєво покривається оксидною плівкою, що істотно ускладнює процес зварювання.

 

Спосіб зварювання забезпечує гарну якість і формування зварних швів, дозволяє точно підтримувати глибину проплавлення металу, що дуже важливо при зварюванні тонкого металу при односторонньому доступі до поверхні виробу.

 

Аргонно-дугове зварювання застосовується в багатьох галузях промисловості, в тому числі і при ремонті автомобільних дисків, що дозволяє досягати високої якості роботи та надійності.

                                                                                                                                                         

Фахівці нашого сервісу мають відповідну підготовку, і багаторічний досвід робіт з різними дисками і зможуть швидко визначити тип алюмінію, який буде використовуватися в якості присадки під час роботи з Вашим диском.


Як виглядає диск після ремонту з використанням аргонно-дугового зварювання:

 


Також, зверніть увагу на те, що в нашій мережі Ви маєте можливість скористатися послугами з рихтування та фарбування дисків!

 

До зустрічі в ТТС!