Рихтування дисків Метал  ALU ALU (SUV)
R13-R14 144 грн 204 грн -
R15-R16 174 грн 240 грн 318 грн
R17-R18 204 грн 336 грн 432 грн
R19 216 грн 468 грн 576 грн
РЗ (Газель, мікроавтобуси...) 276 грн 348 грн -
Додаткове ушкодження (+1 зміщення) - - 72 грн
"вісімка" R13-R16 - - 600 грн
"вісімка" R17-R22 - - 900 грн
радіальне зміщення діску Таврія (Запорожець) - - 200 грн

Цілодобова мережа шиномонтажних центрів ТТС пропонує:

Ремонт сталевих дисків

Через недостатню якість доріг або необережність водіїв, на дисках неминуче з'являються відколи, подряпини, тріщини. Погнутий або тріснутий диск вигідніше "підлатати" в майстерні, що здійснює ремонт коліс і дисків, ніж купити новий, який зазвичай продається тільки в комплекті з чотирьох одиниць. Усунути такі пошкодження дешево і ефективно допоможе аргонне зварювання, рихтування і спроба прокатати диск.

Прокатка дисків

Прокатка сталевих дисків дуже затребувана процедура їх відновлення. Ями, бордюри, вибоїни здатні пом'яти диск і пошкодити колесо. Пошкодження диска може привести до тріщини, що в свою чергу призведе до спускання. Але це не привід викидати старий автодиск. Здайте металевий диск на правку і прокатку.

Рихтування автомобільних дисків

Рихтування диска - це механічна дія для відновлення геометрії. По суті, весь процес рихтування зводиться до ударів по вигнутому диску, щоб вирівняти його. Але ми не рекомендуємо вам відновлювати геометрію диска самостійно за допомогою кувалди - одним невірним рухом, ви можете зламати поверхню диска. Тому, важливо довірити процес рихтування професіоналам, які зможуть рихтувати диск без неприємних наслідків.

Рихтування мото дисків

Аналогічну з ремонтом автомобільних дисків технологію має рихтування мото дисків. Для такого роду рихтування, в шиномонтажних майстеренях використовують спеціальне обладнання та інструменти. Завдяки досвідченим майстрам мережі ТТС ми усуваємо несправності будь-якого ступеня складності на найвищому рівні і в дуже короткі терміни. Ми відновимо ваш диск, а ви заощадите гроші на придбанні нового.

Прокатка дисків скутера

Від якісної та правильно виконаної прокатки мото дисків залежить ваша безпека і комфорт на дорозі. Використовуючи високоякісне обладнання і величезний досвід, наші фахівці беруть до уваги всі зміни механічного роду, яких зазнав диск при ударі.
Після ретельної діагностики та успішно виконаної роботи клієнти мережі ТТС на сто відсотків задоволені результатом.

Відновлення титанових дисків

Відновити титанові диски можна або за допомогою спеціальних молотків (невелике ушкодження), або за допомогою рихтувального верстата. Для визначення складності пошкодження необхідно провести діагностику колеса. У будь-якому випадку ми постараємося докласти максимальних зусиль для того, щоб повернути ваші диски до первісного стану.

Рихтування осьового зміщення диска ("вісімка")

При осьовому зміщенні диска відбувається нерівномірний розподіл мас в площинах. Така деформація диска призводить до швидкого зносу протектора шини, підвіски і рульового механізму, нерівномірного стирання протектора шини і тим самим скорочує термін її експлуатації. Для проведення рихтування в разі осьового зміщення диска, бажано звернутися до досвідченого майстра, адже не на всіх шиномонтажах майстри вміють працювати з таким видом пошкодження диска.

Ремонт подряпин, відколів на дисках

Подряпини, сколи фарбового покриття, тріщини і деформація - все це впливає на зовнішній вигляд диска і на ходові якості. Технологія ремонту дозволяє усунути відколи, тріщини, іноді навіть наплавити пошкоджений борт або частину диска. Шви після зварювання фарбуються і на дисках не залишається видимих слідів.

 

Рихтування та прокатка дисків

Диски діляться на два типи: - литі (алюмінієві легкосплавні)
- залізні (сталеві)

Прокатка залізних дисків і прокатка мото дисків в Києві доступна на будь-якому шиномонтажі, при наявності необхідного обладнання. Катати можна тільки штамповані диски, а ось, якщо прокатати литі диски, то їх можна буде викинути.
Рихтування литих дисків в мережі ТТС здійснюється із застосуванням спеціальних дископравильних стендів, або дископравильних верстатів.

Це обладнання спеціально оснащене гідравлічним механізмом для вирівнювання диска. Іншими словами, алюмінієвий диск одягається на вал дископрава і, згідно з вимірювальною лінійкою, відбувається рихтування легкосплавних дисків за допомогою гідравлічного кулачка.

Це трудомісткий і складний процес, який вимагає від майстра певних знань і умінь, але це єдиний спосіб відновити деталь, при цьому не зруйнувавши структуру металу і його початкові властивості.

Тіп - Топ Сервіс вже понад 20 років надає своїм клієнтам на високому рівні послуги з ремонту автомобільних литих дисків і мото дисків в Києві та Львові.
Ми здійснюємо ремонт кованих, сталевих і литих дисків, абсолютно всіх розмірів і типів.

 

Відновлення дисків: приклади робіт


 

Обладнання, яке використовується для реставрації дисків

Досвідчені майстри в мережі ТТС працюють на професійному, сучасному італійському обладнанні відомих і перевірених часом брендів, таких як: Mondolfo Ferro і Cemb.

Для рихтування всіх типів дисків на станціях ТТС в основному використовують верстат нового покоління NITROMAC F24WL.

Професійний автоматичний рихтувальний верстат з токарним вузлом в комплекті, також підходить для обслуговування 13 "- 24" колісних дисків. Гідравлічний молот створює тиск в 4 тонни, щоб вирівняти будь-який литий або залізний диск, а також мото диск з додатковими адаптерами.

Також, зверніть увагу на те, що в нашій мережі ви можете скористатися послугами з аргонно-дугового зварювання та фарбування дисків!

 

 

 

До зустрічі в ТТС!

Приклади рихтування дисків в ТТС
Рихтування дисків
Рихтування дисків

Переваги мережі ТТС

Рихтування дисків
Знайти шиномонтаж Підбір шин Фарбування дисків