Професійний підбір шин
всі послуги

Рихтування дисків

Рихтування дисків в мережі Тіп-Топ Сервіс

 

Навіть найакуратніший водій при їзді на дорозі може потрапити в яму або вибоїну. Зустрічаються ями особливо небезпечні і глибокі, тому будь-який диск, навіть найміцніший і якісний буде деформований від такої "зустрічі". А якщо Ваш девіз в дорозі "Більше швидкості - менше ям", тоді рихтування дисків буде Вашою постійною необхідністю!

 

Тепер конкретніше про види дисків і особливості їх ремонту ... Диски діляться на два типи: литі (алюмінієві легкосплавні) і залізні (сталеві). Залізні диски на відміну від литих ремонтувати легше і простіше, ремонт проводиться методом прокатки і в принципі доступний на будь-якому шиномонтажі, при наявності необхідного обладнання. При терміновій необхідності ремонту сталевого диска, його можна відремонтувати самостійно, взявши в руки кувалду, але все ж після ремонту диска кувалдою вручну, подальшої необхідності в прокатці не уникнути.

 

А ось з ремонтом литого диска самостійно вже не справитися ...

 

Для рихтування литих дисків застосовуються спеціальні дископравильні стенди або дископравильні  верстати. Дископравильні верстати спеціально оснащені гідравлічним механізмом для вирівнювання диска.

 

Іншими словами, легкосплавний диск одягається на вал дископрава і, згідно з вимірювальної лінійки, відбувається правка литих дисків за допомогою гідравлічного кулачка, який одним кінцем впирається в вал, іншим кінцем, в рихтуєме місце на диску.

 

Взагальному, прокатка таких дисків дуже трудомісткий і складний процес, який вимагає від майстра певних знань і умінь, але це є єдиний спосіб відновити диск на дископравному стенді, при цьому не зруйнувавши структуру металу диска і його первинні властивості.

У всіх майстернях Тіп-Топ Сервіс, куди Ви можете звернутися зі своїм пошкодженим диском - є послуга рихтування дисків.


Також, зверніть увагу на те, що в нашій мережі Ви маєте можливість скористатися послугами з аргонно-дугового зварювання дисків і фарбування дисків!


                                                                       
До зустрічі в ТТС!